Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
31. 08. 2010 ⋅ Marek Kantorík Slováci v KHL 0 komentárov

Lašák možno na odchode z Mytišči

Slovenský gólman Ján Lašák možno už nebude hrávať za tím Atlant Mytišči. Túto informáciu priniesol ruský denník Sovietskij Sport.

Denník informuje, že držiteľ kompletnej medailovej zbierky z majstrovstiev sveta, chýbal v pondelok na tréningu Mytišči a jeho meno nefiguruje v kádri na oficiálnej internetovej stránke klubu.

„Jeho budúcnosť bude známa v najbližších d?och. Nepovedal by som, že v príprave chytal zle, ale na brankárskom poste máme veľkú konkurenciu. A legionár musí byť vždy lepší ako domáci brankári,“ povedal Nikolaj Borščev, kouč Atlant Mytišči.

Lašák prišiel do ruského tímu na konci minulého roka na mesačný záskok za zraneného Martina Gerbera, no jeho zdravotné problémy boli vážnejšie ako sa očakávalo a rodák zo Zvolena zostal v Atlante do konca ročníka.

V základnej časti odchytal 21 stretnutí a zaznamenal 92,1 % úspešnosť zákrokov. Vo vyraďovacích bojoch nastúpil štyrikrát.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2018 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist