Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
08. 09. 2010 ⋅ SlovakKHL.sk Správy 0 komentárov

Kto získa Otvárací pohár? Kaza? alebo Dynamo?

Dnešný de? patrí otváraciemu stretnutiu tretej sezóny Kontinentálnej hokejovej ligy, v ktorom budú o tzv. Otvárací pohár bojovať Kaza? a OHK Dynamo Moskva.

Sezóna sa tradične otvára súbojom posledného majstra a jeho finálového súpera. Keďže tím HC MVK už v lige samostatne nepôsobí, súboja sa zúčastní jeho nástupca OHK Dynamo.

V zápase, ktorý sa začne o 17:00 a bude vysielaný v priamom prenose aj na Nova Sport, sa stretnú aj slovenskí a českí hráči. V drese Kazane bude debutovať Marcel Hossa, ktorý bude čeliť Dominikovi Gra?ákovi, Jurajovi Kolníkovi a Martinovi Štrbákovi. V drese moskovského klubu pôsobí aj český obranca Filip Novák.

Favoritom stretnutia je domáci tím, ktorý vyhral päť zo siedmich zápasov, ktoré odohral v rámci prípravy. Postupne zdolal Mytišči, Čeljabinsk, Yeketarinburg, Magnitogorsk a AIK Stockholm. Nestačil len na CSKA (3:4) a Jyväskylä (1:2 po SN).

Naopak, OHK Dynamo vyhralo v príprave len tri stretnutia z desiatich, keď vždy tesne zdolalo Chabarovsk (1:0), Mytišči (5:4 po SN) a Spartak (6:5 PP). Aj napriek tomu, že tím nie je favoritom zápasu, rád by pod novým názvom vstúpil do ročníka úspešne.

Ako napokon dopadne úvodný zápas sezóny? Kto získa Otvárací pohár? Odpovede sa dočkáme už dnes...
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist