Sta┼łte sa na┼í├şmi fan├║┼íikmi:
ikonka
08. 09. 2010 ⋅ Marek Kantor├şk Spr├ívy 3 koment├íre

Dynamo porazilo Kaza┼?, bodovali v┼íetci Slov├íci

V otv├íracom stretnut├ş tretieho ro─Źn├şka Kontinent├ílnej hokejovej ligy sa z v├ş┼ąazstva radovali hr├í─Źi Dynama Moskva, ktor├ş porazili Kaza┼? 3:1. Do kanadsk├ęho bodovania sa zap├şsali ┼ítyria Slov├íci hr├í─Źi - Koln├şk, Gra┼?├ík, ┼átrb├ík a Hossa. Prv├ş dvaja menovan├ş sk├│rovali, Hossa asistoval.

Prv├Ż streleck├Ż pokus z├ípasu i cel├ęho tretieho ro─Źn├şka KHL vyslali na br├ínu hos┼ąuj├║ci hr├í─Źi, no dom├íci g├│lman bol pozorn├Ż a v ─Ćal┼í├şch min├║tach si prip├şsal viacero d├┤le┼żit├Żch z├íkrokov. V ┼íestn├ístej min├║te v┼íak u┼ż Vehanen, g├│lman Kazane, inkasoval. Strelcom g├│lu bol Michajl Balandin. O necel├║ pol min├║tu dostal Dynamo Moskva do dvojg├│lov├ęho vedenia slovensk├Ż ├║to─Źn├şk Juraj Koln├şk, pre ktor├ęho to bol premi├ęrov├Ż g├│l v drese moskovsk├ęho t├şmu i KHL. Asistenciu zaznamenal aj obranca Martin ┼átrb├ík. Do druhej tretiny vst├║pili lep┼íie hostia, ktor├ş v ┼ítvrtej min├║te strelili u┼ż tret├ş g├│l. Moskov─Źania predviedli v presilovke pekn├║ akciu, ktor├║ dokon─Źil obranca Dominik Gra┼?├ík. Dom├íci sa sna┼żili streli┼ą g├│l, no v br├íne Dynama st├íl skvel├Ż Michael Garnett, ktor├Ż predviedol viacero pekn├Żch z├íkrokov a st├íle si dr┼żal ─Źist├ę konto. To nakoniec do konca z├ípasu neudr┼żal, preto┼że ho na za─Źiatku 47. min├║ty prekonal Janne Pesonen. Sekund├írnu asistenciu pri jeho g├│le zaznamenal Marcel Hossa. V ─Ćal┼í├şch min├║tach tretej tretiny u┼ż g├│l nepadol a po v├Żsledku 3:1 sa hr├í─Źi moskovsk├ęho Dynama radovali z prvej v├Żhry v novom ro─Źn├şku.