Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
09. 09. 2010 ⋅ SlovakKHL.sk Správy 0 komentárov

Morozov: Dynamo hralo jednoducho skvelo

Kaza? včera vstúpila do novej sezóny prehrou 1:3 s OHK Dynamom Moskva. V minulej sezóne klub vyhral Gagarinov pohár, no do sezóny vstúpil ziskom Otváracieho poháru. Môže úvodná prehra naznačovať, že Kaza? nezíska majstrovský hetrik?

Útočník AK Bars Alexej Morozov si to nemyslí. Je síce nespokojný s výsledkom, ale nerobí z neho tragédiu. Uznal aj kvality súpera, ktorý aj napriek nevydarenej príprave mal v stretnutí prevahu.

„Nezačali sme sezónu veľmi dobre, ale budete súhlasiť, keď poviem, že nikdy nemôžete vedieť, ako nakoniec dopadne. Z dnešného zápasu sa musíme ponaučiť. Neviem ako to vyzeralo z hľadiska, ale Dynamo dnes hralo jednoducho skvelo,“ povedal Morozov.

S tým, že súper bol lepší, súhlasil aj obranca Jevgenij Medvedev, ktorý verí, že zápas bol pre Kaza? cennou lekciou pred ďalšími bojmi v základnej časti.

„Neboli sme na toto stretnutie dostatočne pripravení. Pri hre našich hráčov bola cítiť nervozita a po troch inkasovaných góloch bolo ťažké vrátiť sa do zápasu. Prehrali sme v rýchlosti a v súbojoch. Súper jednoducho korčuľoval rýchlejšie,“ povedal Medvedev.

Kaza? v zápase dokázal prekonať brankára Dynama len raz, keď závere znížil na konečný stav Pesonen. Micheal Garnett, ktorý bol od shutoutu vzdialený necelých 14 minút, je s úvodom ročníka pochopiteľne spokojný.

„Chceli sme prekvapiť a ten zápas vyhrať. Myslím, že Dynamo si tento úspech zaslúžilo. V prvej tretine sme nevyužili niekoľko skvelých momentov, brankár Kazane chytal výborne. Neprestávali sme hrať a nakoniec sme zápas doviedli do víťazného konca,“ povedal Garnett.

Zdroj: Gazeta
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2021 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist