Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
10. 09. 2010 ⋅ SlovakKHL.sk Správy 0 komentárov

Nabokov si takú premiéru nepredstavoval + video

Ruský reprezentačný brankár Jevgenij Nabokov prišiel do KHL ako veľká hviezda a tak si predstavoval určite inak svoj premiérový zápas, ktorý nakoniec skončil prehrou a piatimi gólmi v jeho bráne.

Nabokov bol po zápase nahnevaný. Petrohrad síce viedol už 2:0, no napokon prehral s Rigou 4:5 po predĺžení. Bývalého brankára San Jose Sharks postupne prekonali Janis Sprukts, Girts Ankipans, Mikelis Redlihs, Tomáš Surový a v predĺžení Alexanders Nizivijs.

„Náš tím mal hrať disciplinovanejšie a to hlavne v obrane. Dovtedy sa to nezlepší. Potrebujeme sa zjednotiť a stať sa jedným tímom. Myslím, že je však ešte veľmi skoro na nejaké globálne hodnotenia,“ povedal Nabokov, ktorý zhodnotil svoj výkon nasledujúco: „No, ako asi? Môžem hodnotiť brankára po takomto zápase pozitívne? “

Nabokov v zápase čelil 33 strelám, z ktorých inkasoval päť gólov a dosiahol tak len 84,8% úspešnosť zákrokov. Naposledy inkasoval päť gólov v jednom zápase 6. mája proti Detroitu. Vtedy po prvej tretine musel striedať.Zdroj: Gazeta
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2021 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist