Sta┼łte sa na┼í├şmi fan├║┼íikmi:
ikonka
10. 09. 2010 ⋅ SlovakKHL.sk Spr├ívy 0 koment├írov

Kaza┼? napravila prehru, bodovala ┼ítvorica Slov├íkov

Piatkov├Ż program Kontinent├ílnej hokejovej ligy priniesol tri stretnutia. Z v├ş┼ąazstiev sa te┼íili hr├í─Źi Novosibirsku, Kaza┼? a Ni┼żnekamsk. Do kanadsk├ęho bodovania sa zap├şsali aj ┼ítyria slovensk├ş hr├í─Źi. Martin ┼átrb├ík sa presadil strelecky.

Chabarovsk hostil Novosibirsk po druh├Żkr├ít v priebehu dvoch dn├ş a s├║boj dopadol v├ş┼ąazstvom rovnak├ęho t├şmu ako v─Źera. Z v├ş┼ąazstva sa te┼íili hos┼ąuj├║ci hr├í─Źi, ktor├ş tento raz vyhrali pomerom 3:2 po g├│loch Tarasenka, Zavarikhina a Petrova. Sk├│re stretnutia otvoril po─Źas presilovky dom├íci Ignatushkin a dom├ícich div├íkov g├│lom pote┼íil aj Zakiev, ktor├Ż v druhej tretine vyrovn├íval na 2:2, op├Ą┼ą v presilovke. O zasl├║┼żenom v├ş┼ąazstve Novosibirsku v┼íak rozhodol v z├ívere druhej dvadsa┼ąmin├║tovky Petrov.

Kaza┼? vo svojom druhom z├ípase sez├│ny od─Źinila prehru zo stredy a porazila ─îechov pomerom 5:3. Z├ípas priniesol neust├íle zmeny vo veden├ş. Leshnuhin poslal v prvej tretine do vedenia ─îechov, no v druhej tretine dvoma g├│lmi oto─Źil sk├│re Buravchikov. V tretej tretine sa strelecky presadili Markov a Bobrov, ktor├ş vr├ítili vedenie na stranu host├ş. Tokranov v┼íak okam┼żite vyrovnal a Obukhov poslal do vedenia op├Ą┼ą Ak Bars. V├ş┼ąazstvo dom├ícich hr├í─Źov poistil v 56. min├║te Stachkov, ktor├ęmu na g├│l prihr├íval Marcel Hossa.

V├Żhodu dom├íceho prostredia vyu┼żil aj Ni┼żnekamsk, ktor├Ż dok├ízal s├║perovmu brank├írovi streli┼ą ┼ítyri g├│ly a OHK Dynamo porazil tesne 4:3. V├ş┼ąazn├Ż g├│l strelil v 53. min├║te Belov, ktor├Ż nadviazal na presn├ę z├ísahy Ivanova, Pestuska a Mikhnova. V drese host├ş nech├Żbalo ani slovensk├ę zast├║penie. Juraj Koln├şk a Dominik Gra┼?├ík zaznamenali po asistencii. Koln├şk nahr├íval na g├│l Mosaleva a Gra┼?├ík na g├│l slovensk├ęho obrancu Martina ┼átrb├íka. Strelecky sa presadil z host├ş aj Komarov. Najakt├şvnej┼í├şm strelcom z├ípasu bol ┼átrb├ík, ktor├Ż br├ínu s├║pera ohrozil ┼íes┼ąkr├ít. Dom├íci Peter Miku┼í nebodoval.