Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
11. 09. 2010 ⋅ SlovakKHL.sk Správy 0 komentárov

Afanasenkov by už rád za niekoho hral

Útočník Dmitrij Afanasenkov, ktorý stále hľadá svoje nové pôsobisko a rád by už niekde zakotvil, je momentálne prostredníctvom svojho agenta, Mikea Gandlera, v rozhovoroch s niekoľkými klubmi KHL.

„V týchto d?och môj agent Mike Gandler rokuje s niekoľkými klubmi KHL. Dúfam, že čoskoro mi tá prestávka skončí,“ povedal držiteľ Stanley Cupu z roku 2006, ktorý nechcel špecifikovať kluby: „Menovať ich v tomto období nie je celkom taktné. No jedná sa o kluby z moskovského regiónu a jeho blízkosti.“

Afanasenkov, ktorý naposledy pôsobil v Lokomotive Jaroslavľ, si myslí, že minuloročný úspech HK MVD zmeniť pohľad tímov Kontinentálnej hokejovej ligy na hráčsky trh.

„Myslím, že situácia sa zmenila po nedávnom úspechu HK MVD. Veľa tímov v lige to zistilo, že za relatívne malý obnos pe?azí môžu vybudovať mužstvo schopné vyhrať ligu. To sa prejavilo aj na platoch mnohých hráčov,“ povedal.

Tridsaťročný ľavý krídelník odohral v KHL 106 zápasov, v ktorých strelil 32 gólov a pridal 29 asistencií. Okrem Jaroslavľu obliekol aj dres Dynama Moskva.

Zdroj: Gazeta
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist