Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
17. 07. 2014 ⋅ SlovakKHL.sk Slováci v KHL 0 komentárov

Obranu Slovana posilňuje Ivan Baranka

Bratislavský Slovan vo štvrtok oznámil pozitívnu správu pre svojich fanúšikov. V novej sezóne bude totiž jeho obrana o čosi silnejšia. Jednoročnú zmluvu s tímom totiž podpísal reprezentačný obranca Ivan Baranka.

Dvadsaťdeväťročný odchovanec Dubnice pôsobil naposledy v Avangarde Omská oblasť. V 47 zápasoch ostatnej sezóny si pripísal 20 bodov (1+19) a 30 trestných minút. V KHL pôsobí od ročníka 2008/09, kedy sa vrátil do Európy zo zámoria. Doteraz v lige odohral 289 zápasov v dresoch Spartaka Moskva, Ufy a Omska. Zaznamenal v nich 28 gólov, 80 asistencií a 250 trestných minút.

„O služby tohto hráča sme sa prirodzene zaujímali okamžite ako mu vypršala zmluva v Omsku. Ivan už niekoľko rokov v KHL i na medzinárodnom poli dokazuje, že patrí medzi absolútnu špičku medzi slovenskými obrancami,“ povedal pre hcslovan.sk generálny manažér „belasých“ Maroš Krajči.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2019 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist