Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
05. 12. 2014 ⋅ Marek Kantorík Správy 0 komentárov

KHL suspendovala troch hráčov + video

Športovo-disciplinárna komisia KHL vo štvrtok suspendovala troch hráčov - Stepana Zacharčuka, Dmitrija Kugryševa a Alexandra Nesterova. Informoval o tom web súťaže.

Dvadsaťosemročný Zacharčuk, obranca Kazane, dostal stopku na tri zápasy. V 25. minúte stredajšieho duelu proti Čeľabinsku zasiahol protihráča do oblasti hlavy a krku. Rozhodcovia označili zákrok za čistý. Komisia sa však zaoberala incidentom detailne a rozhodla, že hráč dostane okrem vyššieho trestu do konca zápasu aj dištanc. Pri výške trestu rozhodla aj minulosť Rusa, ktorý už bol ligou potrestaný.

Dvadsaťštyriročný útočník Sibiru Kugryšev si nezahrá v jednom dueli. Ruský krídelník strelil v stredu proti Atlantu hetrik, ale v 59. minúte atakoval súperovho hráča zozadu. Rozhodcovia mu udelili trest do konca stretnutia, za čo je podľa pravidiel ligy suspendácia na jeden zápas.

Trest dostal aj dvadsaťdeväťročný útočník Nesterov z Jekaterinburgu. Rus sa previnil v stredajšom stretnutí proti Togliatti, keď tvrdo narazil obrancu Karola Slobodu. Ten zápas nedohral rovnako ako Nesterov. Rozhodcovia ho okamžite vylúčili do konca duelu. Hráč dostal v aktuálnej sezóne druhý vyšší trest, a preto vynechá dva súboje.

Faul Nesterova na Slobodu:
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist