Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
06. 12. 2014 ⋅ Marek Kantorík Správy 0 komentárov

KHL zrejme opustí aj Atlant!

Klub Atlant Moskovská oblasť sa pravdepodobne nepredstaví v budúcom ročníku Kontinentálnej hokejovej ligy (KHL). Tím oznámil existenčné finančné problémy.

Ruská tlačová agentúra TASS informovala, že majiteľ Atlantu, Anton Zingarevič, nezvláda financovať klub. Atlant bude musieť na konci aktuálnej sezóny vraj rozpredať káder.

Podľa generálneho manažéra Alexeja Žamnova je rozpočet klubu na prebiehajúci ročník približne 13 až 13,5 milióna eur. Vedenie Atlantu sa má začiatkom budúceho týždňa stretnúť so Zingarevičom, no ten zrejme oznámi odchod.

Pre finančné problémy skončil po minulom ročníku aj Spartak Moskva. Tradičný ruský klub by však mal účinkovať v lige už od septembra 2015. V sezóne 2016/17 by mal vstúpiť do ligy aj tím Krídla Sovietov Moskva.

Podľa politiky nového prezidenta KHL Dmitrija Černyšenka by mali v súťaži pôsobiť iba domáce tímy s bohatou históriou a známe zahraničné kluby. Vedenie ligy v piatok oznámilo, že v ročníku 2015/16 nepočíta s Medveščakom Záhreb.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist