Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
27. 03. 2015 ⋅ Marek Kantorík Správy 0 komentárov

Kovaľčuk fauloval Radulova, dostane dištanc?

Finálová séria Západnej konferencie je nielen súbojom tímov CSKA Moskva a SKA Petrohrad, ale aj konfrontáciou dvoch najlepších hráčov súťaže - Alexandra Radulova a Iľju Kovaľčuka.

V prvom stretnutí, ktoré sa odohralo vo štvrtok v Moskve, hral lepšie Radulov. Najproduktívnejší hráč play-off strelil víťazný gól a pridal dve asistencie. CSKA doviedol k výhre 3:0. V závere zápasu sa však stal obeťou Kovaľčuka, ktorý ho fauloval.

Incident sa udial v 57. minúte v strednom pásme. Radulov prihral puk spoluhráčovi do obranného pásma CSKA, keď ho Kovaľčuk zasiahol hokejkou do oblasti lýtka. Domáci útočník spadol na ľad, no po pár sekundách sa zdvihol a s bolestivou grimasou odkorčuľoval na striedačku. Kovaľčuk dostal za faul dve trestné minúty.„Som zdravotne v poriadku, budem hrať aj v ďalšom zápase. Čo mám povedať na Kovaľčuka? Ľudia sú niekedy zvláštni,“ povedal pre R-Sport Radulov. Kovaľčuk sa k incidentu nevyjadril.

Celú situáciu však preskúma Športovo-disciplinárna komisia KHL. „Myslím si, že Kovaľčuk vie, čo urobil. Pozorne rozoberieme tento incident, zhromaždíme ďalšie informácie a rozhodneme,“ povedal jej predseda Valerij Kamenskij portálu championat.com.

Druhý duel série sa odohrá v sobotu v Moskve.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2018 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist