Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
08. 04. 2015 ⋅ Marek Kantorík Správy 0 komentárov

Kovaľčuk: Bola to moja najlepšia séria v kariére

Petrohrad prehrával v sérii s CSKA Moskva už 0:3 na zápasy, ale po štyroch víťazstvách nakoniec postúpil do finále Gagarinovho pohára. Prinášame vám ohlasy trénerov i hráčov oboch klubov.

Viačeslav Bykov, tréner Petrohradu: „Ďakujem svojmu kolegovi a kamarátovi Dmitrijovi Kvartaľnovovi za to, že nás jeho zverenci zatlačili až do kúta. Tím je veľmi silný. Keď hral proti nám v Petrohrade, predviedol skvelý hokej.“ (Championat)

Dmitrij Kvartaľnov, tréner CSKA: „Možno sme si nezaslúžili vyhrať. Urobíme analýzu a pôjdeme ďalej. Prehrali sme dva domáce zápasy v rade, čo sa nám predtým v sezóne stalo len dvakrát.“ (Sport-Express)

Iľja Kovaľčuk, kapitán Petrohradu: „Bola to moja najlepšia séria v klubovej kariére. V play-off som nehral tak často, akoby som chcel, a preto som predtým nezažil obrat z 0:3. A predovšetkým proti takému skvelému súperovi. Oba tímy majú hráčov, ktorí môžu rozhodnúť zápas. Bola to veľmi zaujímavá séria a myslím si, že si ju každý užil.“ (Sport-Express)

Alexander Radulov, útočník CSKA: „Ďakujem klubu aj chlapcom za sezónu. Teraz však cítim vo vnútri prázdno. Musíte veriť v seba, vyjsť na ľad a vyhrať. Sklamaným fanúšikom by sme sa mali ospravedlniť. Do hľadiska sme však priviedli aj divákov, ktorí podporovali CSKA v 90. rokoch. Som maximalista a nezaujíma ma, že sme vyhrali základnú časť. Play-off je odlišné, všetci bojovali a verili v seba.“ (Championat)
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2018 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist