Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
16. 12. 2016 ⋅ Marián Masaryk Reprezentácia 0 komentárov

Švajčiarsky pohár: Slovensko s debaklom 1:7 od Bieloruska + video

Slovenská hokejová reprezentácia začala v piatok o 16:15 Švajčiarsky pohár v Bieli zápasom proti Bielorusku. Vôbec jej však nevyšiel a prehrala vysoko 1:7.

SLOVENSKO – Bielorusko 1:7 (1:1, 0:3, 0:3)
Góly: 7. Kudrna (Gernát) – 14. Denisov (Volkov), 22. Lopačuk (Turkin), 27. Stefanovič (Parfejevec), 38. Parfejevec (Dostanko, Razvadovskij), 43. Ambrožejčik (Gavrus), 54. Stefanovič (PP), 58. Lopačuk (Razvadovskij)

Slováci viedli od siedmej minúty, keď so šťastím otvoril skóre Andrej Kudrna. Využil nečakaný odraz puku od zadného mantinelu po nahodení Gernáta, ktorý zaskočil aj vybehnutého brankára Karnauchova. Bielorusi hrali v 12. minúte prvú presilovku po vylúčení kapitána Draveckého. Nevyužili ju, ale 14 sekúnd po nej vyrovnal stav strelou od modrej hneď vhadzovaní Denisov. Ján Laco nič nevidel.

Už v 22. minúte mohli Bielorusi viesť, no Lopačuk trafil hornú tyčku Lacovej brány. Rozhodcovia si však pozreli video a po porade prisúdili súperovi gól. Kudrna mohol v 27. minúte vyrovnať, ale brankár Karnauchov mu to nedovolil. Naopak, Bielorusov poslal vzápätí do dvojgólového trháku Stefanovič. Ani potom nepoľavili v snahe a Parfejevec strelil v 38. minúte už štvrtý gól.

Bielorusi nepoľavili a v 43. minúte bol ich náskok už štvorgólový, keď sa presadil Ambrožejčik. Na góle mal podiel aj Laco, ktorému puk prešiel pomedzi nohy. V 53. minúte hralo Bielorusko päťminútovú presilovku po vylúčení Matouška do konca zápasu. Stefanovič v nej zvýšil stav na 6:1. Siedmy gól pridal v 58. minúte opäť Lopačuk.Zostava SLOVENSKA: Laco – Švarný, Ďaloga, Mikuš, Gernát, Jánošík, Čerešňák, Šedivý, Trška – Dravecký, Mikúš, Suja – Cingel, Kudrna, Hrnka – Matoušek, Bortňák, Češík – Macík, Mráz, Hlinka

Zostava Bieloruska: Karnauchov - Denisov, Graborenko, Dostanko, Ivanov, Kazakevič, Mickevič - Ambrožejčik, Boyarčuk, Gavrus - Lopačuk, Turkin, Karaban - Demkov, Kitarov, Volkov - Stefanovič, Parfevejec, Kogalev - Razvadovskij
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2018 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist