Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
19. 01. 2017 ⋅ Marián Masaryk Správy 0 komentárov

Poznáme kapitánov divízií pre Zápas hviezd KHL!

Kontinentálna hokejová liga (KHL) v stredu na oficiálnom webe zverejnila mená štyroch hráčov, ktorí povedú svoje tímy v tohtoročnom Zápase hviezd v Ufe.

V rámci Západnej konferencie, Tím Bobrovovej divízie povedie ako kapitán útočník Petrohradu Pavel Daciuk, lídrom výberu Tarasovovej divízie bude Maxim Afinogenov z Viťazu.

Na východe je najväčšou hviezdou Sergej Moziakin z Magnitogorska, ktorý bude kapitánom tímu Charlamovovej divízie. Výber Černyševovej divízie bude s „céčkom“ na drese viesť Jevgenij Medvedev z Omska.

Exhibičný turnaj hraný na dve semifinále a finále sa uskutoční v nedeľu 22. januára. Slovan Bratislava v ňom bude zastupovať Jonathan Cheechoo vo Výbere Bobrovovej divízie.


V nedeľu 15. januára už odštartoval Týždeň hviezd turnajom mladých hráčov z nižšej súťaže MHL medzi výbermi Západnej a Východnej konferencie.

Chellenge Cup získal tím zo západu a Špeciálna komisia KHL následne určila štyroch najlepších mladíkov, ktorí si zahrajú v Zápase hviezd KHL: Kirill Culygin (Tolpar Ufa), Anton Kovaľov (Omsk Hawks), Andrej Antiparmakyan (SKA Silver Lions), Pavel Podlubošnov (Red Army)

KHL tiež oznámila dve zmeny v zostavách hviezdnych tímov. Vo výbere Černyševovej divízie nahradí zraneného útočníka Omska Vladimíra Sobotka útočník domácej Ufy Enver Lisin.

Vo výbere Tarasovovej divízie zase útočníka Nižného Novgorodu Vladimira Galuzina vystrieda jeho spoluhráč Alexej Potapov. Kompletné zostavy tímov nájdete tu.

Pozri aj:
V Zápase hviezd KHL uvidíme aj hráča Slovana!
Aké dresy si oblečú hráči v Zápase hviezd KHL?
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2018 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist