Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
21. 09. 2017 ⋅ Marián Masaryk Slováci v KHL 0 komentárov

Švarný po prehre s Kazaňou: Totálna frustrácia

Bratislavský Slovan privítal v stredu silného súpera z východu. Nad Kazaňou dokonca aj viedol, ale napokon prehral o tri góly. S jeho výkonom nevládla v kabíne spokojnosť.


Slovan síce skoro prehrával, ale dvoma gólmi aj so šťastím otočil stav. Kazaň sa však ihneď vrátila do hry a po obrate v skóre už herne dominovala a pridala ďalšie góly. Prvýkrát v sezóne inkasovala tri góly v zápase, no strelila ich šesť a dostala sa na čelo Východnej konferencie. O triumf sa najviac zaslúžilo elitné útočné duo Sekáč-Azevedo, ktorí strelili po dva góly. Sekáč pridal aj dve asistencie a v druhom dueli po sebe získal štyri body.


Sekáčov víťazný gól:

OHLASY:

Miloš Říha, tréner Slovana: „Začali sme dobre, ale zápas sme nezvládli takticky. Nemôžeme proti takému silnému súperovi otvoriť hru. Za stavu 2:1 sme mali veľa šancí, celé mužstvo sa začalo hrnúť dopredu, aj obrancovia a dostávali sme z toho góly. Výsledok je pre nás ťažký, ale myslím si, že Kazaň vyhrala zaslúžene.“

Juraj Mikúš, útočník Slovana: „Neboli sme dostatočne agresívni pred našou bránkou. Dali sme šťastný druhý gól na 2:1, také góly sa často nevidia, mohli sme to upokojiť, vzápätí sme inkasovali... Je to škoda, ťažko sa mi k tomu vyjadruje. Zápas bol minimálne dve tretiny hrateľný, v tej tretej sme trochu vybuchli.“

Ivan Švarný, obranca Slovana: „Zápas sa mi veľmi ťažko hodnotí. Zranenia sa stávajú aj iným tímom, na to sa nedá vyhovárať, ale ten náš výkon... Totálna frustrácia.“

Radek Smoleňák, útočník Slovana: „Zápas nebol z našej strany úplne zle rozohraný. Súpera sme dostali na koňa tým, ako sme hrali. Boli tam aj pozitívne veci, ale ak inkasujete šesť gólov, tak je ten zápas jednoducho zlý. Čo sa týka vylúčení, samozrejme, rozhodcovia nám v tom nepomáhajú, no je to najmä o našej nedisciplinovanosti. Súboje hráme na pol plynu a s hokejkou. Nie je to o trénerovi, či rozhodcoch, ale o nás samých.“(Zdroj: TASR)


Slovan zostáva na 11. mieste Západnej konferencie s 12 bodmi v 12 zápasoch sezóny. Stredajšia prehra bola jeho deviatou v ročníku a štvrtou domácou po sebe. Najbližšie hrá v sobotu popoludní na ľade Viťazu, kde začne krátky dvojzápasový výjazd.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2018 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist