Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
16. 11. 2017 ⋅ SlovakKHL.sk Správy 0 komentárov

Zaujímaví hráči brázdiaci ľady KHL

Kontinentálna hokejová liga každý rok od svojho založenia prináša interesantné hokejové príbehy. Nie inak je tomu aj v tejto sezóne. Prečítajte si krátke medailóniky štyroch hráčov, bez ktorých by to nebolo ono.

Nechcený v NHL žiari pri premiére v KHL
Keď sa zdalo, že Linden Vey si konečne vybudoval stabilnú pozíciu v NHL, prišla výmena do Calgary a takmer celá uplynulá sezóna strávená v AHL. V Baryse Astana to však videli inak a z Lindena spravili kľúčovú postavu tímu. Kanadský center má viac ako 20-minútový ice-time a spolu s Nigelom Dawesom patrí k najlepšie bodujúcim hráčom celej súťaže! Vsadíte si prostredníctvom Doxxbet na Astanu ako prekvapenie play-off?

Mimoriadne produktívny bek
Produktivitu hviezdneho zadáka Petrohradu Patrika Hersleyho by tomuto Švédovi mohol závidieť nejeden ofenzívny hráč. Kľúčový zadák výberu Olega Znaroka výrazne podporuje už tak silný útok suveréna súťaže a drží si priemer takmer bodu na zápas. Jeden z najlepšie trieľajúcich bekov KHL sa navyše nenechá zbytočne vylučovať a aj vďaka tomu strávi na ľade v priemere 19minút na zápas. Pri zápasoch Petrohradu sa oplatí využiť tipovanie online a vsadiť si na Hersleyho.

Gólman s pozoruhodnou bilanciou
31ročný Američan nemal medzi mužmi lepšiu sezónu, akú aktuálne prežíva s tímom Jokerit Helsinki. Jednoznačná brankárska jednotka tímu si po polovici súťaže drží skvelú, takmer 95% úspešnosť zákrokov a tím s ním v bráne vyhral z 24 zápasov až 18krát. Takmer každý tretí zápas pritom Zapolski odchytá s nulou na konte inkasovaných gólov, čo je na takomto fóre rarita. Tipovanie zápasov postavené na úspechoch Jokeritu by vám mohlo priniesť úspech.

Slovák sa obetavo vrhá do striel, mužstvo napriek tomu prehráva
Hráči Slovanu Bratislava neokupujú popredné miesta individuálnych ani tímových štatistík. Výnimkou je len Ivan Švarný. Skúsený bek s viac ako 250 zápasmi v KHL na konte patrí k hráčom s najväčším počtom zblokovaných striel. Aj napriek tomu je ale Slovan najhoršie brániacim tímom v súťaži. Je tipovanie vašou silnou stránkou? Skúste si vsadiť, či sa Slovan prebojuje do play-off.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2018 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist