Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
24. 09. 2018 ⋅ SlovakKHL.sk Slováci v KHL 0 komentárov

Hudáček opäť vyhral. Ako sa mu zatiaľ darí v novom pôsobisku?

Slovenský brankár Július Hudáček má za sebou ďalší štart v drese moskovského Spartaka. V nedeľu mu pomohol k víťazstvu 3:1 nad Rigou.

Húdáček sa prezentoval dobrým výkonom a v zápase predviedol 26 zákrokov. Dokonca mohol siahať na čisté konto, ak by v 41. minúte nezaváhal a nedaroval gól Linusovi Videllovi.

Tridsaťročný rodák zo Spišskej Novej Vsi odchytal v tejto sezóne do dnešného dňa šesť zápasov, pričom polovicu doviedol do víťazného konca. Doteraz kryl 93,3 % striel a inkasoval v priemere 1,64 gólu na zápas.

Hudáčkovi sa zatiaľ v prvej sezóne v drese Spartaka darí. Momentálne sa radí medzi desať najlepších brankárov v úspešnosti zákrokov (je desiaty) a s priemerom inkasovaných gólov na zápas je ôsmy. Na čisté konto stále čaká, ale pripísal si už asistenciu.

Od svojho príchodu do KHL ešte nemal Hudáček lepšie individuálne štatistiky. V minulej sezóne v drese Čerepovca zaznamenal 92-percentnú úspešnosť zákrokov a priemer 2,24 inkasovaného gólu na zápas.

Naposledy mal lepšiu úspešnosť zákrokov ešte počas pôsobenia v Košiciach v ročníku 2010/11. Lepší priemer inkasovaných gólov na zápas v profesionálnej kariére ešte ani nemal. Držme mu palce, aby v takýchto výkonoch pokračoval aj naďalej.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist