Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
27. 09. 2018 ⋅ SlovakKHL.sk Slováci v KHL 0 komentárov

Natiahne Slovan víťaznú sériu vo vzájomných dueloch proti Jokeritu?

Bratislavský Slovan nemá za sebou najlepší návrat na domáci ľad, a tak sa vo štvrtok večer bude pokúšať si napraviť chuť. Bude to však mať ťažké – do Slovnaft Arény mieri fínsky Jokerit.

„Belasí“ prehrali v utorok pred 6 700 divákmi s moskovským Spartakom 1:4. Posledný zápas však prehrali aj Helsinki, ktoré nestačili na Rigu 1:2 po predĺžení, a tak budú mať tiež o zvýšenú motiváciu postarané. Budú sa chcieť vyhnúť už tretej prehre v rade.

Fínsky klub je jasným papierovým favoritom zápasu. Kým Slovan sa pohybuje v spodných pozíciách tabuľky Západnej konferencie, Jokeritu v nej patrí tretie miesto so 16 bodmi. Získal o osem bodov viac a to má stále zápas k dobru.

Slovan sa bude snažiť zabrániť piatej prehre zo šiestich zápasov a pozitívnou správou je, že sa mu proti štvrtkovému súperovi v posledných sezónach darilo – porazil ho päťkrát po sebe. Celkovo doteraz v KHL vyhral šesť vzájomných zápasov z jedenástich.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist