Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
29. 09. 2018 ⋅ SlovakKHL.sk Slováci v KHL 0 komentárov

Slovan sa dnes lúči s domácim ľadom. Aká to bude rozlúčka?

Naposledy sa bratislavský Slovan lúčil s domácim ľadom víťazne. Podarí sa mu to zopakovať aj dnes, pred ďalším výjazdom do Ruska? Od 17:00 hostí HC Soči.

Z piatich sobotných zápasov bude ten posledný pre slovenských fanúšikov najzaujímavejší. Inak však pôjde o súboj dvoch tímov, ktorým sa v ostatných zápasoch príliš nedarilo. Oba z posledných piatich vyhrali len jeden.

Slovan sa medzičasom prepadol na posledné, dvanáste miesto v Západnej konferencii, k čomu mu pomohli aj prehry z prvých dvoch zápasov domácej série, naposledy 3:5 s Jokeritom. Na konte má osem bodov.

Soči je v tabuľke na ôsmom mieste, keď získalo o tri body viac a odohralo o jeden zápas menej. Naposledy sa mu podarilo ukončiť sériu štyroch prehier výhrou 4:1 v Rige.

Papierovým favoritom je ruský klub, ktorý má historicky aj lepšiu bilanciu vzájomných zápasov – vyhral ich päť z ôsmich. Vlani oba duely vyhral Slovan, ktorý posledné dva domáce zápasy proti Soči vyhral 3:1 a 4:1. Pribudne dnes do kolonky ďalšia výhra?
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist