Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
15. 01. 2019 ⋅ Marián Masaryk Slováci v KHL 0 komentárov

Hudáček bude kapitánom divízneho výberu v zápase hviezd!

Slovenský brankár Spartaka Moskva Július Hudáček absolvuje tento víkend svoj druhý Zápas hviezd KHL. Nebude však v ňom len do počtu, lebo bude kapitánom Bobrovovej divízie.

Aj kapitánmi zvyšných troch divíznych výberov budú brankári, čo sa stalo prvýkrát v histórii. Tarasovovu divíziu povedie Konstantin Barulin zo Soči, Černyševov tím bude viesť gólman Omska Igor Bobrov a lídrom Tímu Charlamovovej divízie bude Jakub Kovář z Jekaterinburgu.

„Je to pre mňa veľké prekvapenie. Bude mi cťou byť kapitánom tímu s hráčmi ako Nikita Gusev. Pre mňa sú kapitánskymi vzormi Miroslav Šatan a Zdeno Chára. Majú rešpekt a sú vzormi na ľade i mimo neho. Presne vedia, kedy treba spoluhráčov podporiť. Nikdy som nič také nerobil. Budem musieť aj komunikovať s rozhodcami!“ vyznal sa Hudáček pre oficiálny web KHL.

„Môj prvý zápas hviezd vlani v Astane bol úžasný. Veľmi som si ho užil a bol pre mňa psychickou vzpruhou. Dúfam, že v Kazani bude tiež vypredané. Ľudia tam milujú hokej a rozumejú mu. Chcel by som si zachytať v nájazdoch, ale taktiež si pripravím niečo zábavné pre divákov,“ dodal slovenský reprezentant.


Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist