Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
19. 01. 2019 ⋅ Marián Masaryk Slováci v KHL 0 komentárov

Súťaže zručností: Hudáček s Čupkovou si zatancovali, Maione spieval a hral + video

V sobotu odštartoval v Kazani Víkend hviezd KHL 2019 súťažami zručností. Víťazom sa stala Černyševova divízia. V akcii sme videli aj dvoch reprezentantov Slovenska. Ligové hviezdy ponúkli divákom veľa zábavných momentov.

Výber Černyševovej divízie vyhral so ziskom deviatich bodov o tri body pred Výberom Tarasovovej divízie. Tretí s piatimi bodmi skončil Výber Bobrovovej divízie, za ktorý chytal aj Július Hudáček. Len tri body a posledné miesto sa ušlo Výberu Charlamovovej divízie. Zverenci Boba Hartleyho vyhrali tri z piatich súťaží.


Najrýchlejší korčuliar

Dmitrij Kagarlickij (Bobrovova divízia) – 13,016 sekundy, rýchlosť 40,3 km/h

Výsledky: Bobrovova divízia – 3 body, Černyševova divízia – 1 bod, Charlamovova divízia – 1 bod, Tarasovova divízia – 0 bodov
Najlepší brankár

Víťaz: Igor Bobkov (Černyševova divízia) – 6 chytených nájazdov po sebe
Hudáček (Bobrovova divízia) – 3 chytené nájazdy po sebe, 8 zákrokov

Výsledky: Bobrovova divízia – 1 bod, Černyševova divízia – 1 bod, Charlamovova divízia – 0 bodov, Tarasovova divízia – 0 bodovŠtafeta zručností

Triafanie malej bránky + prekážková dráha + triafanie do veľkej brány cez celé klzisko (brankár), spolu 7 korčuliarov a brankár z každého tímuPresnosť streľby

Najlepší čas: Sergej Širokov (Černyševova divízia) – 17,063 sekundyNajtvrdšia strela

Alexander Jelesin (Tarasovova divízia): 164,22 km/h

Hudáček pred víkendom sľuboval, že bude divákov baviť a to aj urobil. Predtým, ako čelil jej nájazdu, si zatancoval s krajankou Nicol Čupkovou, jednou z dvoch zástupkýň ženskej WHL v exhibícii. Taktiež so spoluhráčmi predviedli víťazný tanec po jednej zo súťaží.Obranca Rigy Mathew Maione zase pridal kultúrnu vložku v podobe hrania na gitare a spevu piesne Ho Hey od skupiny Lumineers. Okrem toho si našiel aj dvojníka.
Štvorica Jakub Kovář, Nigel Dawes, Nikita Triamkin a Stephane Da Costa sa zahrali na mušketierov, kým Konstantin Barulin si nechal vyrobiť špeciálnu uniformu.


Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist