ikonka
05. 02. 2019 ⋅ Marián Masaryk Slováci v KHL 0 komentárov

Hudáček vyhral súboj s Bakošom, ktorý bodoval + video

V jednom z dvojice utorkových zápasov KHL sme videli súboj dvoch Slovákov. Úspešnejší v ňom bol brankár Spartaka Moskva Július Hudáček, ktorý sa tešil z výhry 3:1 nad útočníkom Martinom Bakošom v drese Soči.

Hudáček predviedol 21 zákrokov pri domácej výhre moskovského tímu, ktorý ukončil sériu troch prehier. Soči, naopak, prehralo tretí duel po sebe napriek asistencii Bakoša na vyrovnávajúci gól Nikitu Točického z 13. minúty.

Bakošova 7. asistencia v sezóne:

Bakoš si pripísal siedmu prihrávku a 11. bod v jeho 17. zápase sezóny. Odohral v ňom 18 minút a 18 sekúnd aj s dvomi bodyčekmi. Hudáčka strelecky neohrozil, ale bodoval v treťom stretnutí po sebe.

Hudáček si vylepšil sezónnu bilanciu na 17-17-4. Chytal prvýkrát od 31. januára a prerušil osobnú sériu dvoch prehier trvajúcu od 23. januára.

Spartak je v tabuľke Západnej konferencie šiesty a utorkovou výhrou si zaistil postup do play-off. Soči je totiž ôsme so stratou ôsmich bodov. Oba tímy odohrajú ešte päť duelov základnej časti.