Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
15. 02. 2019 ⋅ Marián Masaryk Slováci v KHL 0 komentárov

Slovan prišiel pred záverom sezóny o druhého najlepšieho hráča

Tím Slovan Bratislava vo štvrtok oznámil, že povolil českému útočníkovi Rudolfovi Červenému odchod do nového pôsobiska. Pred poslednými štyrmi zápasmi sezóny tak prišiel o jedného z bodových lídrov.

Slovan pustil dvadsaťdeväťročného rodáka z Českých Budějovíc do tímu Brynäs Gävle zo švédskej SHL. Urobiť tak mohol najneskôr do 15. februára, keď sa zatvára prestupové okno v severských súťažiach.

Červený je s 23 bodmi v 57 zápasoch druhým najproduktívnejším hráčom Slovana v jeho prvej sezóne v KHL. Je tiež druhý najlepším strelcom s 11 gólmi. V oboch štatistikách vedie Jeff Taffe, ktorý má na konte 12 gólov a 30 bodov v 58 dueloch.

„HC Slovan Bratislava ďakuje Rudolfovi Červenému za odvedené služby a na severe Európy mu želá veľa šťastia,“ napísal klub v oficiálnom vyhlásení na svojom webe o hráčovi, ktorý získal v roku 2017 bronzovú medailu v českej Tipsport extralige s Hradcom Králové.

Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2021 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist