Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
20. 03. 2019 ⋅ Marián Masaryk Správy 0 komentárov

Najúspešnejší brankár v histórii KHL podpísal novú zmluvu

Tím Metallurg Magnitogorsk, ktorý tento rok vypadol už v prvom kole play-off, si v utorok zaistil služby svojej brankárskej hviezdy na ďalšie dva roky. Vasilij Košečkin tak môže ešte vylepšiť svoj ligový rekord.


Čoskoro 36-ročný rodák z Togliatti má za sebou šiestu plnú sezónu s Magnitkou, ktorej pomohol k zisku dvoch Gagarinových pohárov (2014, 2016). V jej drese odchytal väčšinu zo 608 zápasov v KHL, vrátane play-off, z ktorých 308 vyhral. Je najúspešnejším brankárom ligovej histórie. Na konte má aj 74 čistých kônt.

Košečkin pôsobil okrem Magnitogorska aj v Togliatti a Čerepovci. V play-off absolvoval 116 duelov so 67 výhrami a 11 nulami. Dvakrát sa stal najlepším brankárom základne časti, raz bol najužitočnejším hráčom play-off a zachytal si aj v Zápase hviezd.

V drese ruskej reprezentácie získal kompletnú medailovú zbierku z majstrovstiev sveta a pred rokom sa tešil aj z olympijského zlata.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2019 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist