Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
22. 03. 2019 ⋅ Marián Masaryk Správy 0 komentárov

KHL suspendovala dvoch hráčov. Obaja poslali súperov do nemocnice + video

Športová a disciplinárna komisia KHL vyniesla vo štvrtok verdikty v dvoch prípadoch zo stredajšieho štvrtého zápasu série druhého kola play-off medzi Astanou a Omskom. Oba tímy prišli o jedného hráča pre suspendáciu.

Barys bude hrať v piatkovom piatom dueli bez obrancu Darrena Dietza, ktorý bol v tom predošlom vylúčený za napadnutie útočníka Avangardu Sergeja Šumakova zozadu. Z ľadu ho odviezli na nosidlách. Po zápase sa objavil v šatni, ale potom išiel do nemocnice na kontrolu.


„Bol to normálny hokejový súboj. Súperili o puk, Sergej spomalil a Darren sa rozhodol odstaviť ho telom. Boli však už pri mantineli. Myslím si, že to bola nehoda, nebol tam úmysel zraniť protihráča. Je to súčasť hry. Dúfam, že sa vážne nezranil,“ povedal o incidente z 54. minúty tréner Astany Andrej Skabelka.

Na nosidlách opúšťal spomínaný zápas aj obranca Astany Valerij Orechov už v 29. minúte po narazení na mantinel od útočníka Omska Viktora Stalberga. Toho rozhodcovia tiež vylúčili do konca stretnutia a liga mu dodatočne udelila jednozápasovú suspendíciu.


Obaja suspendovaní hráči dostali aj finančnú pokutu a jeden z nich si už v tejto sezóne nezahrá. Omsk totiž v piatom zápase zdolal Astanu 5:3 a po sérii 4-1 postúpil do finále Východnej konferencie.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2019 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist