Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
28. 03. 2019 ⋅ Marián Masaryk Sumáre 0 komentárov

Petrohrad dominoval, ale CSKA natiahlo víťaznú sériu proti rivalovi + video

Vo štvrtok odštartovalo finále Západnej konferencie prvým súbojom rivalov v Moskve. Petrohrad bol síce oveľa aktívnejší, ale strelil len jeden gól a to nestačilo. CSKA zvíťazilo 2:1 a ujalo sa vedenia v sérii.

Iľja Sorokin zastavil 36 striel a doviedol moskovský klub k domácej výhre 2:1, piatej nad SKA v tejto sezóne a celkovo už ôsmej po sebe nad armádnym rivalovom. Dinar Chafizullin síce poslal hostí do vedenia v 15. minúte, ale Alexander Popov o tri minúty neskôr vyrovnal stav a Michail Grigorenko v 28. minúte po parádnej prihrávke Kirilla Kaprizova rozhodol o triumfe CSKA. Magnus Hellberg čelil iba 12 strelám, dvom v tretej tretine.

Góly zápasu:Hviezdou duelu bol nepochybne Sorokin, ktorý čelil 15 strelám v prvej i tretej tretine. Predviedol aj niekoľko veľkých zákrokov. Najmä vďaka nemu CSKA vyhralo deviaty z doterajších desiatich zápasov tohtoročného play-off.

Sorokinove najlepšie zákroky:


Armádne derby prinieslo tradične aj zvýšenú nervozitu pri osobných súbojoch. Ešte pred prvým gólom sa na ľade strhla menšia hromadná šarvátka, ktorá sa však zaobišla bez vylúčení.

Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist