Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
01. 04. 2019 ⋅ Marián Masaryk Sumáre 0 komentárov

Petrohrad ukončil dlhú sériu prehier proti CSKA. Uspel v predĺžení + video

Aj v pondelkovom treťom zápase finále Západnej konferencie bol Petrohrad strelecky aktívnejší. Tentoraz mu to však už vyšlo a pred vlastnými fanúšikmi zdolal CSKA Moskva 2:1 po predĺžení.

Nikolaj Prochorkin ukončil duel v 13. minúte predĺženia po peknej individuálnej akcii a Petrohrad pretrhol šnúru deviatich prehier proti armádnemu rivalovi. Pred vypredaným hľadiskom s 12 568 divákmi v Ľadovom paláci si vybojoval prvý triumf v semifinále play-off a znížil stav série proti CSKA na 1-2.

Igor Šesťorkin potreboval urobiť iba 16 zákrokov, aj keď jeden z nich bol unikátny. Iľja Sorokin čelil 29 strelám, z ktorých ho prekonal aj Alexander Barabanov v 28. minúte. CSKA poslal do vedenia 1:0 v poslednej sekunde prvej tretiny Pavel Karnauchov. Štvrtý zápas série je na programe v stredu opäť v Petrohrade.


Góly zápasu:Nail Jakupov mohol rozhodnúť o výhre Petrohradu už v 34. minúte, ale puk poslal za Sorokina korčuľou. Rozhodcovia po porade a prezretí záznamu gól neuznali:
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist