Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
07. 04. 2019 ⋅ Marián Masaryk Sumáre 0 komentárov

CSKA neuznali ďalší gól, Petrohrad vynútil siedmy zápas! + video

Finále Západnej konferencie bude potrebovať na rozuzlenie maximálny možný počet zápasov. CSKA Moskva totiž v nedeľu nevyužilo postupový mečbal a prehralo v Petrohrade 2:3. Opäť malo trochu smolu na verdikty rozhodcov.

Nikita Gusev prelomil nerozhodný stav v 46. minúte v presilovej hre a zariadil domáci triumf SKA 3:2 nad armádnym rivalom v šiestom zápase série. Petrohrad viedol 2:0 po dvoch góloch Naila Jakupova, ale rovnako dvojgólový Mat Robinson vyrovnal stav na 2:2 v rozmedzí 2 minút a 21 sekúnd v druhej tretine. CSKA bolo aktívnejšie, súpera prestrieľalo pomerom 29:17, ale finálový mečbal nevyužilo. Malo aj smolu, lebo mu rozhodcovia odopreli gól na 1:1. Igor Šesťorkin prispel k výhre 27 zákrokmi, Iľja Sorokin ich urobil len 14. Rozhodujúci siedmy duel sa odohrá v utorok v Moskve. V prvých šiestich vyhral vždy domáci tím.

Góly zápasu:

Zápas bol plný akcie aj kontroverzných momentov. Už v strede prvej tretiny videli diváci v Ľadovom paláci pästný súboj medzi domácim Sergejom Plotnikovom a Ivanom Teleginom. Obaja zaň dostali vyššie päťminútové tresty.V 16. minúte síce CSKA odpovedalo na otvárací gól súpera už po 20 sekundách, ale Linden Vey sa tešil predčasne. Rozhodcovia po prezretí záznamu usúdili, že puk úmyselne kopol do brány a gól na 1:1 mu neuznali.


V 19. minúte zase rozhodcovia odopreli moskovskému tímu presilovú hru. Plotnikov pri súboji zdanlivo zasiahol Michaila Naumenkova hokejkou do tváre a dostal menší trest. Po chvíli ho však rozhodcovia poslali z trestnej lavice preč. Hráč CSKA zrejme zákrok prifilmoval.

Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist