Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
29. 04. 2019 ⋅ Marián Masaryk Správy 0 komentárov

Torpedo sa predstavilo v Anglicku. S nováčikom MS 2019 raz prehralo

Tím Torpedo Nižný Novgorod absolvoval cez víkend dva priateľské zápasy proti reprezentácii Veľkej Británie. Mužstvo KHL aj nováčik blížiacich sa MS 2019 v hokeji na Slovensku zaznamenali po jednom víťazstve.

V sobotu Veľká Británia zdolala Torpedo 5:4 v Nottinghame, v nedeľu v Sheffielde už zvíťazil Nižný Novgorod pomerom 5:2. Išlo o prvé zápasy tímov KHL na Britských ostrovoch od februára tohto roka, keď Dinamo Riga čelilo domácemu národnému tímu v Coventry.

Briti brali dvojzápas ako prípravu na tohtoročný svetový šampionát, ktorý sa v máji uskutoční v Bratislave a Košiciach. Spojené kráľovstvo si vybojovalo účasť na MS elitnej kategórie po 24 rokoch. V košickej základnej skupine A sa stretne aj s domácim Slovenskom (18. mája o 20:15).

Torpedo, samozrejme, nenastúpilo v Anglicku v plnej zostave. Tréner David Nemirovsky zobral so sebou viacero mladíkov, ale stále mal k dispozícii aj zopár veteránov – Dmitrij Siomin má skúsenosti z viac ako 600 zápasov v KHL, Anton Šenfeld je víťaz Gagarinovho pohára (Magnitka, 2014), Michail Varnakov hral dvakrát v Zápase hviezd a Vladimir Galuzin pôsobí v mužstve od vzniku KHL.

Veľká Británia si vylepšila celkovú bilanciu proti tímom z KHL na 2-1. Tréner Pete Russell postavil proti Torpedu kompletnú 25-člennú zostavu, ktorá sa predstaví na MS 2019. Do Košíc pricestujú tento týždeň.

Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist