Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
01. 05. 2019 ⋅ Marián Masaryk Správy 0 komentárov

Kazaň si našla náhradu za Biľaletdinova. Kto ju povedie? + video

Tím Ak Bars Kazaň v stredu vymenoval svojho nového hlavného trénera. Legendárneho Zinetulu Biľaletdinova nahradí vo funkcii Dmitrij Kvartalnov, ktorý má na konte tiež niekoľko úspechov na lavičkách tímov KHL.


Päťdesiattriročný odborník trénoval v posledných dvoch sezónach tím Lokomotiv Jaroslavľ. Predošlé tri ročníky viedol CSKA Moskva, s ktorým sa v roku 2016 dostal do finále Gagrinovho pohára. Vyhlásili ho po ňom za Trénera roka v KHL.

Rodák z Voskresenska stál do vzniku súťaže aj na lavičkách Čerepovca a Novosibirsku. V rokoch 2014 až 2016 bol trikrát po sebe účastníkom Zápasu hviezd ako tréner jedného z hviezdnych výberov.

Kazaň nie je pre Kvartalnova neznámym miestom, lebo ako hráč tam pôsobil štyri sezóny. S klubom Ak Bars podpísal ako tréner ročnú zmluvu s ročnou opciou. Ak bude vedenie s jeho výsledkami spokojné, môže trénovať tím aj v sezóne 2020/21. Prezentácia nového kouča prebehla v ropnom závode TANECO patriaci spoločnosti Taffnet, ktorá je sponzorom klubu.

Prezentácia nového trénera v Kazani:
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist