Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
02. 05. 2019 ⋅ Marián Masaryk Video 0 komentárov

Video: Marek Čiliak predviedol druhý najkrajší zákrok celej sezóny!

Špeciálna komisia KHL na oficiálnom webe zverejnila rebríčky najlepších gólov, brankárskych zákrokov a bodyčekov z celej základnej časti sezóny 2018/19. V jednom z nich je vysoko slovenský brankár!

Najkrajšie góly:

Druhý najkrajší gól strelil kanadský útočník Soči Eric O´Dell po krásnej presilovkovej akcii v domácom zápase proti Slovanu Bratislava z 22. októbra 2018. Gólom do siete Jakuba Štěpánka na 3:1 z úvodu tretej tretiny napokon rozhodol o výhre 4:2.Najlepšie zákroky:

Na siedmom mieste skončil zákrok Alexandra Lazušina z Kunlunu, ktorý v čistej šanci vychytal útočníka Slovana Michala Řepíka. Bolo to ešte za stavu 0:0 v prvej tretine a Slovan napokon tento domáci duel zo 14. októbra 2018 vyhral (4:3 PP).

Druhý najlepší zákrok predviedol brankár Slovana Marek Čiliak proti útočníkovi Jaroslavle Danilovi Jurtajkinovi v domácom zápase z 9. septembra 2018 (1:4). Zabránil mu trafiť odkrytú bránu a zvýšiť náskok hostí v úvode druhej tretiny na 2:0.Najtvrdšie bodyčeky:

Štvrtú pozíciu obsadil bodyček kanadského útočníka Rigy Coltona Gilliesa na slovenského útočníka Patrika Lampera z prvej tretiny zápasu v Bratislave z 12. decembra 2018 (3:4).Ktorý moment sa vám páčil najviac?
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist