Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
04. 05. 2019 ⋅ Marián Masaryk Správy 0 komentárov

Bývalý Hrivíkov tím má nového hlavného trénera

Tím Viťaz Moskovská oblasť vymenoval v sobotu nového hlavného trénera. Stal sa ním Michail Kravec, ktorý ešte nikdy neviedol mužstvo v KHL od začiatku sezóny.


Päťdesiatpäťročný rodák z Petrohradu bude prvýkrát v kariére hlavným trénerom tímu KHL od prvého zápasu ročníka. Doposiaľ si tento post vyskúšal v súťaži iba v sezóne 2012/13, keď dočasne viedol Petrohrad medzi 25. novembrom a 7. decembrom 2012.

Kravec však má pomerne bohaté skúsenosti z lavičiek tímov KHL ako asistent hlavného trénera. Tri roky túto funkciu zastával v klube SKA a ďalšie tri v Soči. V sezóne 2018/19 bol hlavným trénerom petrohradských mužstiev v nižšej VHL aj v juniorskej MHL.

Väčšinu trénerskej a značnú časť hráčskej kariéry strávil Kravec práve v štruktúrach petrohradskej organizácie. Ako hráč pôsobil dlhé roky aj v nižších zámorských súťažiach, ale dva zápasy odohral aj v NHL za San Jose Sharks začiatkom 90. rokov 20. storočia.

Viťaz tiež v stredu informoval, že sa dohodol na novej ročnej zmluve s hviezdnym útočníkom Alexandrom Siominom. V sezóne 2018/19 s ním často hrával v jednej formácii aj slovenský útočník Marek Hrivík.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist