ikonka
17. 09. 2019 ⋅ SlovakKHL.sk Sumáre 0 komentárov

Liška strelil svoj druhý gól v sezóne. K výhre neviedol

Slovenský útočník Adam Liška dosiahol v pondelok svoj druhý bod a druhý gól v tejto sezóne.

Liška ním už po piatich minútach hry otvoril skóre zápasu, v ktorom sa nakoniec z výhry 4:3 nad Čerepovcom tešila Kazaň. Slovenský reprezentant odohral 15 minút a 19 sekúnd, počas ktorých si pripísal aj dva strelecké pokusy.

Výsledky - 16.09.2019:

Riga - Chabarovsk 4:3 PP (0:0, 2:1, 1:2, 1:0)
Góly: 23. McMillan (Ashton), 34. Ullström, 56. M. Redlihs (Marshall, Balinskis), 63. Balinskis (Darzinš, M. Redlihs) – 36. Železkov (Turbin), 46. Gorškov (Kapiturov, Vitásek), 51. Vl. Ušenin (Vj. Ušenin)

CSKA - Jaroslavľ 5:2 (3:1, 0:1, 2:0)
Góly: 2. Kaprizov (Grigorenko), 18. Kalinin (Mamin), 19. Kaprizov (Dahlbeck, M. Robinson), 51. Grigorenko (Vey, Kaprizov), 59. Kaprizov (Grigorenko, Kiselevič) – 14. S. Da Costa (M. Osipov, Lander), 35. Nakládal (Denisenko, J. Averin)

Kazaň - Čerepovec 4:3 (1:1, 2:0, 1:2)
Góly: 18. Ožiganov (Frattin), 23. Galimov (Jarullin, K. Petrov), 31. Cormier (Azevedo, Wikstrand), 49. Galijev (Tkačov) – 5. Liška (Monachov), 47. Vovčenko (Kodola, Chochlov), 57. Kudako (Geraskin, Vovčenko)