ikonka
25. 10. 2019 ⋅ SlovakKHL.sk Sumáre 0 komentárov

Hudáček sa zaskvel pri ďalšej výhre, Liška nebodoval

V stredu sa v Kontinentálnej hokejovej lige ukázali v akcii dvaja Slováci. Radosť mal len jeden.

Tým spokojným bol brankár Július Hudáček, ktorý po slabšom úvode sezóny doviedol svoj tím už k tretej výhre po sebe. K trumfu Spartaka 3:1 nad Nižným Novgorodom pritom pomohol 30 zákrokmi.

Útočník Adam Liška sa medzitým nezapísal do bodovania a netešil sa ani z víťazstva. Jeho Čerepovec prehral s Nižnekamskom 1:2 po predĺžení. Mladý Slovák odohral takmer 20 minút a pripísal si mínusový bod a dve strely na bránu.

Výsledky - 24.10.2019:

CSKA - Jokerit 0:3 (0:0, 0:1, 0:2)
Góly: 28. Mäenalanen (Anttila, Lehtonen), 44. Joensuu (Norman, A. Grant), 60. Norman (O'Neill)

Čerepovec - Nižnekamsk 1:2 PP (0:0, 1:0, 0:1, 0:1)
Góly: 38. Chochlov – 44. White (Pajgin, R. Murphy), 64. Z. Mitchell (White)

Jaroslavľ - Barys 3:2 PP (0:0, 2:2, 0:0, 1:0)
Góly: 31. Kajumov (Kovalenko, Čerepanov), 36. Sannikov (Nakládal, Rafikov), 61. Rafikov (S. Da Costa) – 23. Asetov (Šalapov), 24. R. Starčenko (Knight, Boyd)

N. Novgorod - Spartak 1:3 (1:0, 0:2, 0:1)
Góly: 15. Urakov (D. Iljin) – 22. Daugavinš (Zubov, D. Višnevskij), 40. Chochlačov (Hersley, Rylov), 60. R. Hanzl

Ufa - Víťaz 2:1 PP (1:0, 0:0, 0:1, 1:0)
Góly: 13. Sošnikov (Hartikainen, Omark), 63. Sošnikov (Hartikainen, Omark) – 42. Grebenščikov (Jo. Nättinen, M. Aaltonen)