Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
01. 11. 2019 ⋅ Marián Masaryk Správy 0 komentárov

Šipačov a Säteri hviezdami mesiaca október

KHL v prvý novembrový deň vyhlásila mená štyroch najlepších hráčov za mesiac október. Stali sa nimi Vadim Šipačov, Harri Säteri, Arťom Galimov a Albert Jarullin. Poslední dvaja sú spoluhráčmi z Kazane.

HVIEZDY MESIACA:

Najlepší útočník: Vadim Šipačov, Dynamo Moskva
Šipačov nazbieral 15 bodov za tri góly a 12 asistencií v 12 zápasoch, z ktorých jeho tím osem vyhral. Bodoval v deviatich z nich, vrátane jedného trojbodového (0+3) a jedného štvorbodového (0+4) zápisu. V dueli proti Omsku (1:0) strelil jediný gól, ktorý bol zároveň víťazný. Na konto si pripísal spolu deväť plusových bodov, 24 striel na bránu, 11 bodyčekov a sedem zblokovaných striel. S 21 prihrávkam a 29 bodmi v 24 dueloch vedie KHL.


Najlepší brankár: Harri Säteri, Novosibirsk
Skúsený Fín vychytal šesť výhier v ôsmich zápasoch, pričom aktuálne ťahá päťzápasovú víťaznú sériu. Zaznamenal aj svoje prvé čisté konto v sezóne. Zastavil 95,29 % zo 191 striel, ktorým čelil. Jeho najdlhšia šnúra bez inkasovania trvala 140 minút a 2 sekundy. Aj vďaka nemu je Sibir aktuálne tretím najlepším tímom Východnej konferencie.


Najlepší obranca: Albert Jarullin, Kazaň
Jarullin strelil jeden gól a pridal sedem asistencií v 11 stretnutiach, z ktorých osem jeho tím vyhral. Bodoval v ôsmich zápasoch a zaznamenal aj sedem plusových bodov. Na súperových brankárov vyslal 20 striel a rozdal až 21 bodyčekov, najviac zo všetkých hráčov v októbri.

Najlepší nováčik: Arťom Galimov, Kazaň
Dvadsaťročný útočník strelil tri góly, z ktorých dva boli víťazné (proti Barysu a Minsku). Tímu pomohol k deviatim výhram v 11 zápasoch. Nazbieral aj tri plusové body, 16 striel, dva bodyčeky a dva bloky. Priemerne odohral 12 minút a 46 sekúnd na zápas.

Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist