Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
13. 11. 2019 ⋅ SlovakKHL.sk Správy 0 komentárov

Spooner: Toto je obrovský rozdiel medzi NHL a KHL

Útočník Ryan Spooner má za sebou prvých šesť zápasov so ziskom troch asistencií v drese Dinama Minsk. Po štvrtkovej výhre nad Nižným Novgorodom dostal otázku, aký je hlavný rozdiel medzi KHL a NHL.

„Napríklad je to aj rozpis. V zámorí sa hrá viac zápasov. Tu sa zase hrá otvorenejší hokej, je tu širšie klzisko, a tak je tu viac voľného priestoru. V NHL však hrajú najlepší hráči, ako Crosby či McDavid. Takých hráčov v KHL nenájdete. To je obrovský rozdiel. Je skvelé, keď máte takých cool hráčov, ktorí na ľade robia neskutočné veci,“ skonštatoval Spooner.

Rodák z Ottawy sa v 27 rokoch vybral na skusy do Európy. Pred príchodom do Minska odohral dva zápasy so ziskom asistencie aj za Lugano. Predošlú profesionálnu kariéru spájal len so zámorskými AHL a NHL.

V najlepšej lige sveta odohral 325 zápasov, v ktorých si pripísal 48 gólov a dokopy 167 bodov. Hral v dresoch Bostonu, Rangers, Vancouver a Edmontonu, v ktorom sa stretol aj so spomínaným McDavidom.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist