Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
14. 11. 2019 ⋅ SlovakKHL.sk Správy 0 komentárov

Kaprizov chce v budúcej sezóne opustiť KHL

Útočník Kirill Kaprizov, ktorý je hviezdou v Kontinentálnej hokejovej lige, chce hrať v budúcej sezóne v NHL. Pre denník Star Tribune to uviedol generálny manažér tímu Minnesota Wild, Bill Guerin.

V 22 rokoch je Kaprizov druhým najlepším strelcom KHL s 13 gólmi i druhým najproduktívnejším hráčom s 25 bodmi. Užíva si svoj hviezdny status, kým Wild sa 5000 míľ ďaleko trápia. Preto mnohí spochybňovali, či sa k nim bude chcieť pridať.

Guarin na konci mesiaca odletí do Moskvy, aby sa s hráčom, ktorého Wild draftovali v roku 2015 z celkového 135. miesta, stretol, porozprával a pozrel si aj jeho výkony na ľade. Odíde tam plný nádeje.

„Skutočne sem chcel v budúcej sezóne prísť. Nemám žiadne obavy o to, či tu bude hrať a či tu zažije úspech,“ poznamenal Guerin o útočníkovi, na akého klub čaká od čias Mariána Gáboríka. Očakávania sa však snaží znižovať, aby nevytvárali privysoký tlak.

„Bude si musieť nejaký čas zvykať. Je mnoho odlišných kúskov skladačky, ktoré potrebujeme dať dokopy a on je jedným z nich. Nechcem však všetko hádzať na neho, poslať ho na ľad a povedať, že je všetko vyriešené. To je na jednu osobu až príliš veľa.“
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist