Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
16. 11. 2019 ⋅ Marián Masaryk Sumáre 0 komentárov

Hudáček sa vrátil na víťaznú koľaj, Čajkovský opäť nebodoval

V sobotňajšom programe KHL sa predstavili aj dvaja Slováci. Brankár Július Hudáček aj obranca Michal Čajkovský sa tešili z výhier. Druhý menovaný nebodoval.


Hudáček pomohol s 23 zákrokmi k výhre Spartaka 4:1 v Nižnekamsku. Vylepšil si sezónnu bilanciu na 9-5-3. V prvej tretine chytil všetkých 13 striel, v druhej sedem. Až v tretej inkasoval jediný gól od Damira Šaripzianova, ktorý v 49. minúte znížil stav na 1:3. Moskovský tím si udržal piate miesto v tabuľke Západnej konferencie.

Čajkovský bol pri domácom triumfe Dynama 4:2 nad Novosibirskom. Odohral 18 minút a 23 sekúnd s bilanciou dve strely, menší trest za faul lakťom, bodyček a blok. Nebodoval v treťom dueli po sebe. Aj po 27 zápasoch sezóny tak má na konte 14 bodov, pričom s 12 asistenciami je stále najlepším slovenským nahrávačom v KHL. Jeho tímu patrí tretie miesto v Západnej konferencii.Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist