Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
27. 11. 2019 ⋅ SlovakKHL.sk Slováci v KHL 0 komentárov

Čajkovský má formu: Vytvoril si nový osobný rekord

Kým slovenskí útočníci Martin Bakoš a Adam Liška v utorok nebodovali, obrancovi Michalovi Čajkovskému sa podarilo potvrdiť ofenzívnu formu ďalším bodom.

Čajkovský zaznamenal asistenciu, aby pomohol moskovskému Dynamu k výhre 4:1 nad Lokomotivom. Pripísal si aj dva plusové body, pričom odohral 21 minút.

Dvadsaťsedemročný bratislavský rodák bodoval v štvrtom zápase po sebe, aby si vyrovnal najdlhšiu bodovú sériu tejto sezóny. Prvýkrát ju ťahal medzi 9. a 16. októbrom.

Čajkovský vtedy aj teraz nazbieral v štyroch dueloch šesť bodov. Tá aktuálna je však o niečo cennejšia, pretože pri nej strelil dva góly. Pri tej októbrovej mal bilanciu 1+5.

Dokopy má hráč, ktorý bol vybraný za jedného z piatich najlepších legionárov minulého týždňa, na konte už 20 bodov, čím si vytvoril nové osobné maximum. V 31 dueloch si pripísal štyri góly a 16 asistencií. Jeho doterajším stropom bolo 19 bodov z ročníka 2017/18.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist