Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
29. 11. 2019 ⋅ SlovakKHL.sk Slováci v KHL 0 komentárov

Liška sa dostal medzi hráčov, ktorí v KHL najviac prekvapili

Ruský športový portál Championat prišiel so zoznamom 11 hráčov KHL, od ktorých sa neočakávali významné úspechy, ale ktorí sú v tejto sezóne nečakane platní. Zaradil sa medzi nich aj slovenský útočník Adam Liška.

„Jeho Slovan opustil Kontinentálnu hokejovú ligu, ale Liška v nej chcel zostať. Niekoľko klubov o neho prejavilo záujem a nakoniec si vybral Severstaľ. Slovák bol v minulosti považovaný za nádej, ale len ťažko niekto tipoval, že sa tak rýchlo stane jedným z lídrov mladého mužstva Čerepovca a jeho najlepším strelcom,“ skonštatovala Jelena Kuznecovová.

Dvadsaťročný bratislavský rodák odohral v minulej sezóne za Slovan 52 stretnutí so ziskom štyroch gólov a šiestich asistencií. Po 32 zápasoch v drese Severstaľu má na konte osem gólov a dve asistencie. V jeho tíme sú len traja produktívnejší hráči a nikto nestrelil viac gólov.

Okrem Lišku sa medzi prekvapenia dostali aj Denis Vicharov z Vladivostoku, Iľja Karpuchin z Čeľabinska, Andrej Tichonov z Nižného Novgorodu, Vladislav Kara, Arťom Galimov, Timur Biliakov a Daniil Žuravľov z Kazane, Kiril Marčenko a Danila Galeňjuk z Petrohradu, Mikko Lehtonen z Jokeritu.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist