Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
02. 12. 2019 ⋅ SlovakKHL.sk Slováci v KHL 0 komentárov

Hudáček bude v zápase hviezd. Aj Gretsky

Cez víkend 18. až 19. januára 2020 sa v moskovskej VTB Aréne uskutoční Zápas hviezd KHL 2020, v ktorom bude mať Slovensko minimálne jedného zástupcu. Rozhodli o tom fanúšikovia svojím hlasovaním, ktorého výsledky boli zverejnené dnes.

Fanúšikovia mohli voliť troch hráčov pre každý divízny výber – jedného brankára, jedného obrancu a jedného útočníka. Z hráčov Bobrovej divízie pritom dostal 1634 hlasov brankár Spartaka Július Hudáček, ktorého doplnia hráči Dynama Juuso Hietanen (1090 hlasov) a Vadim Šipačov (1761).

Do zápasu hviezd sa prehlasoval aj Viačeslav Gretsky z minského Dinama, ktorý dostal 2992 hlasov. Tarasovovu divíziu budú reprezentovať aj brankár Minska Jhonas Enroth (3056) a obranca Podoľska Iľja Šinkevič (1399).

Najviac hlasov dostal brankár Ufy Juha Metsola – 3425. V Černyševovej divízii ho doplnia obranca Viačeslav Vojnov (2521) a útočník Kirill Semionov (1196) z konkurenčného Avangardu.

Charlamovovu divíziu budú zastupovať dvaja spoluhráči z Kazane – brankár Timur Biľjalov (2371) a obranca Kristian Chenkel (912). Útočníkom s istou účasťou je Nigel Dawes z Jekaterinburgu.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist