Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
17. 12. 2019 ⋅ SlovakKHL.sk Správy 0 komentárov

Z KHL by mohli odísť do NHL aj títo dvaja Rusi

Tí najlepší z Kontinentálnej hokejovej ligy sú pomerne často lákaní ponukami zo zámoria. Cestu do NHL by pritom mohli mať pred sebou aj obranca Alexander Romanov z CSKA a brankár Timur Biľjalov z Kazane.

S Romanovom sa nedávno stretol generálny manažér Montrealu Marc Bergevin, ktorý ho draftoval v minulom roku z celkového 38. miesta. Podľa neho je dobrá šanca, že sa devätnásťročný mladík v budúcej sezóne pripojí ku Canadiens.

O Biľjalova sa zase podľa informácií Lukea Foxa z kanadskej televízie Sportsnet zaujíma viacero tímov NHL. Patrí medzi nich aj Toronto, ktoré okrem Frederika Andersena nemá spoľahlivého brankára. Maple Leafs pritom pomerne často lovia v ruských vodách.

Fox dodáva, že dvadsaťštyriročný brankár bude chcieť vyskúšať boj o Národnú hokejovú ligu, alebo spokojne zotrvá doma v Rusku.

Biľjalov je najlepším brankárom KHL, keď doteraz kryl 95,7 % striel, inkasoval len 1,1 gólu na zápas a v 16 stretnutiach vychytal až šesť čistých kont. Romanov medzitým odohral 33 zápasov so ziskom štyroch asistencií.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist