21. 12. 2019 ⋅ SlovakKHL.sk Sumáre 0 komentárov

Spartak vyhral, ale Hudáček duel nedochytal

Piatok v KHL priniesol len dva zápasy. Z víťazstiev sa v nich tešili Barys Nur-Sultan a Spartak Moskva, v drese ktorého duel nedochytal Július Hudáček.

Slovenský brankár do zápasu štartoval, ale za stavu 0:3 ho v úvode tretej tretiny vystriedal Bespalov. Po tejto zmene dostal moskovský tím krídla a zápas dokázal zvrátiť. O výhre 5:4 nad Soči rozhodol v predĺžení Višnevskij. Húdaček opustil duel s 12 zákrokmi.

Výsledky - 20.12.2019:

Spartak - Soči 5:4 PP (0:1, 0:2, 4:1, 1:0)
Góly: 44. A. Galimov (Hersley, Rylov), 49. Trišin (Arkalov, Kokarev), 53. Kokarev, 57. Rylov (Daugavinš, Zubov), 65. D. Višnevskij (Hersley) – 6. Mosaljov (J. Alexandrov, Lugin), 34. Strömwall (R. Rosén, Altybarmakjan), 39. Altybarmakjan (Ellis), 56. Strömwall (Altybarmakjan, Ellis)

Víťaz - Barys 2:5 (1:1, 0:3, 1:1)
Góly: 14. Jeřábek (V. Lajunen, Byvalcev), 49. Grebenščikov (Jevsejenkov) – 19. Knight (Dietz, Videll), 25. Valk (Knight, Makljukov), 33. Videll (Metalnikov, Knight), 40. Ševčenko (Blacker, Boyd), 54. Videll (Valk, Knight)