Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
07. 01. 2020 ⋅ SlovakKHL.sk Správy 0 komentárov

Medzi hviezdy týždňa sa dostal aj český obranca

Špeciálna komisia KHL v pondelok vyhlásila najlepších hráčov 16. týždňa sezóny 2019/20. Nájdeme medzi nimi aj zástupcu českého hokeja.

Za najlepšieho útočníka bol vyhlásený Sergej Šumakov z Avangardu, ktorý zaznamenal dva góly a štyri asistencie v dvoch stretnutiach, ktoré Omsk doviedol do víťazného konca. Oba jeho góly boli pritom víťazné.

Najlepším brankárom sa stal Ivan Bočarov z moskovského Dynama, ktorý v dvoch víťazných zápasoch neinkasoval ani jeden gól. Kryl dovedna 60 striel hráčov Kunlunu a Spartaka. Jeho séria bez inkasovaného gólu stále trvá – momentálne je dlhá 125 minút a 4 sekundy.

Jakub Jeřábek z Podoľska bol vyhlásený za najlepšieho obrancu týždňa. Český reprezentant odohral tri zápasy, v ktorých strelil tri góly a zaznamenal jeden plusový bod a päť blokov. Víťaz vyhral dva duely.

Najlepším nováčikom sa stal brankár Rigy Janis Voris, ktorý zasiahol do dvoch duelov a neinkasoval v nich ani jeden gól – dokopy kryl 38 striel. V prvom zápase nechytal od začiatku, v druhom vychytal svoje prvé čisté konto kariéry.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist