Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
13. 01. 2020 ⋅ Marián Masaryk Slováci v KHL 0 komentárov

Hudáčka zvolili za najlepšieho brankára týždňa!

Július Hudáček chytal v uplynulom týždni vo skvelej forme, čo neušlo ani odborníkom zo Špeciálnej komisie KHL. Vybrala ho za najlepšieho brankára!

Tridsaťjedenročný rodák zo Spiša vychytal v minulom týždni dve víťazstvá v troch zápasoch Spartaka Moskva. Jediná prehra prišla až po samostatných nájazdoch (1:2 v Soči). Jeho úspešnosť zákrokov bola 97,74 % a priemerne inkasoval iba 0,96 gólu na zápas. Dokopy čelil 92 strelám, teda v priemere 30,7 strely na jeden duel.


Hudáček inkasoval v troch minulotýždňových zápasoch iba trikrát. Najskôr vychytal 7. januára domáci triumf 3:1 nad Petrohradom s 38 zákrokmi, o tri dni neskôr prehral v Soči až po nájazdoch (31 zákrokov) a v nedeľu predviedol 20 zákrokov pri výhre 5:1 v Minsku.


Už istý účastník tohtoročného Zápasu hviezd KHL má sezónnu bilanciu 15-10-5 s úspešnosťou 93,2 %, priemerom 1,97 inkasovaného gólu a troma čistými kontami. Aj vďaka nemu je Spartak piaty v Západnej konferencii.

Vianočná Hudashow po domácej výhre s Petrohradom:
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist