ikonka
15. 01. 2020 ⋅ SlovakKHL.sk Sumáre 0 komentárov

Bakoš premenil trestné strieľanie, Admiral ďalšieho favorita nezdolal

V stredu sa v Kontinentálnej hokejovej lige odohral len jeden zápas. Zastúpenie v ňom však mal aj slovenský hokej.

Vladivostok na domácom ľade privítal Omsk a po víťazstve nad najlepším tímom Východnej konferencie si brúsil zuby aj na skalp druhého najlepšieho tímu. Ten sa však nedal a napriek tomu, že po prvej tretine prehrával, nakoniec vyhral 5:2, aby si predĺžil víťaznú sériu na tri zápasy.

Jeden z dvoch gólov domácich strelil slovenský útočník Martin Bakoš, ktorý v strede druhej tretiny premenil trestné strieľanie, aby stav zápasu vyrovnal na 2:2. Bol to jeho 14. gól v sezóne. Okrem neho si pripísal aj štyri strely a dva bloky, pričom odohral 18 minút a šesť sekúnd.

Výsledok - 15.01.2020:

Vladivostok - Omsk 2:5 (1:0, 1:3, 0:2)
Góly: 7. Drobin, 31. Bakoš (TS) – 21. Pjanov (Manuchov), 28. A. Potapov (Vojnov), 37. Širokov (Franson, Pjanov), 47. Zernov (Ručkin, Andrighetto), 55. McMillan (Šumakov, Vojnov)