Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
04. 02. 2020 ⋅ SlovakKHL.sk Správy 0 komentárov

Jaškin prekonal rekord a dostal sa medzi hviezdy týždňa

Špeciálna komisia KHL v utorok vyhlásila najlepších hráčov 20. týždňa sezóny 2019/20. Dostal sa medzi nich český reprezentant Dmitrij Jaškin.

Jaškin sa stal najlepším útočníkom týždňa, keď pomohol k štyrom víťazstvám moskovského Dynama po sebe piatimi gólmi a troma asistenciami. Prekonal aj klubový rekord s 27 presnými zásahmi v jednej sezóne.

Najlepším brankárom sa stal Alexander Samonov z Petrohradu, ktorý v dvoch zápasoch neinkasoval ani jeden gól. Momentálne ťahá sériu 125 minút a 42 sekúnd bez inkasovaného gólu.

Obrancom v minulom týždni vládol Nikita Čerepanov, ktorý v drese Lokomotivu zaznamenal dva góly a jednu asistenciu, pričom jedným gólom rozhodol aj o víťazstve. Jeho tím vyhral tri zápasy zo štyroch.

Za najlepšieho nováčika bol zvolený brankár Jekaterinburgu Vladimir Galkin, ktorý zažil debut v KHL. Z troch zápasov nakoniec dva vyhral, pričom kryl 92,31 % striel.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist