Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
19. 02. 2020 ⋅ SlovakKHL.sk Slováci v KHL 0 komentárov

Jeden Slovák si play-off určite nezahrá, ďalší sa k nemu môže pridať dnes

Istotu play-off v Kontinentálnej hokejovej lige majú zatiaľ len dvaja Slováci – obranca Michal Čajkovský a brankár Július Hudáček. Rovnako dvaja už majú isté to, že o Gagarinov pohár bojovať nebudú.

Riga s obrancom Marekom Ďalogom v zostave už dávno prišla o šancu bojovať o play-off a teraz už aj o akékoľvek matematické šance prišiel aj Čerepovec, za ktorý hráva útočník Adam Liška.

Dnes by sa však nádeje mohli rozplynúť aj Vladivostoku, ktorého farby háji útočník Martin Bakoš. Ak v dnešnom zápase proti Čeľabinsku nezíska Admiral ani bod, už postúpiť nebude môcť. Do duelu pritom vstúpi s päťzápasovou sériou prehier.

Postup sa v ostatných dueloch vzdialil aj Kunlunu, v drese ktorého v tomto ročníku nastupoval pred zranením Dávid Bondra. Čínsky klub je síce momentálne na poslednej postupovej pozícii s dvojbodovým náskokom pred Nižnekamskom a Chabarovskom, ale tieto tímy majú až tri zápasy k dobru.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist