Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
26. 02. 2020 ⋅ SlovakKHL.sk Slováci v KHL 0 komentárov

Hudáček a Čajkovský dosiahli medzníky. Obranca ten svoj po prvýkrát

Základná časť v KHL sa nám blíži ku koncu a dvaja slovenskí hokejisti dokázali v utorok dosiahnuť na cenné medzníky.

Kým Adam Liška pri výhre Čerepovca 3:2 nad Soči nebodoval, o dve asistencie si svoje konto vylepšil obranca Michal Čajkovský, ktorého Dynamo Moskva zdolalo Čeľabinsk 3:2 po predĺžení.

Skúsenejší z bratislavských rodákov vďaka prvej asistencii dosiahol po prvýkrát v kariére na métu 30 bodov v jednej sezóne a po 57 dueloch ich má na konte už 31 za deväť gólov a 22 asistencií. Vo všetkých troch ohľadoch ide o jeho kariérne maximá.

Čajkovský v tejto sezóne premiérovo pokoril už aj 20-bodovú hranicu, keď jeho predošlým stropom bolo 19 bodov z ročníka 2017/18, v ktorom v drese Jekaterinburgu zaznamenal sedem gólov a 12 asistencií v 43 dueloch.

Medzník dosiahol aj brankár Július Hudáček, ktorý s 28 zákrokmi pomohol Spartaku k výhre 4:2 nad Podoľskom. Bola to jeho 20. výhra v sezóne a dosiahol ju po druhýkrát v kariére. Osobné maximum, 23 výhier z ročníka 2017/18, si už nevyrovná, pretože moskovský klub už základnú časť uzavrel.

Rodák zo Spišskej Novej Vsi v nej odchytal 41 zápasov, v ktorých kryl 92,7 % striel a inkasoval v priemere 2,2 gólu na zápas. Ide o jeho najlepšie čísla v základnej časti KHL v kariére. V play-off jeho tím narazí práve na Čajkovského Dynamo.
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2021 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist