Reklama
Streftec Network:    SlovakNHL.sk  ·  SlovakKHL.sk  ·  SlovakFitness.sk
Staňte sa našími fanúšikmi:      
ikonka
12. 03. 2020 ⋅ Marián Masaryk Slováci v KHL 0 komentárov

Čajkovský opäť zdolal Hudáčka a teší sa z postupu + video

Vo štvrtok vyvrcholil súboj jediných dvoch Slovákov v tohtoročnom play-off KHL. Jeho víťazom sa stal obranca Dynama Moskva Michal Čajkovský, ktorého tím využil mečbal a spečatil postup do druhého kola.


Dynamo zdolalo v šiestom zápase Spartak 3:2 po predĺžení a po sérii 4-2 postúpilo do druhého kola ôsmykrát od vzniku súťaže. V ňom narazí na ďalší moskovský tím, a to obhajcu titulu CSKA. Poznáme tak už kompletné zloženie semifinále konferencií.

Čajkovský odohral v postupovom dueli hranom pred prázdnymi tribúnami 20 minút a 2 sekundy s bilanciou dve strely na bránu a jeden blok. Sériu ukončil so štyrmi bodmi za dva góly a dve asistencie. Hudáček tentoraz inkasoval trikrát z 31 striel.

Hudáček prehral aj svoj štvrtý štart v tomto play-off. Pri prvom inkasoval trikrát z 23 striel a v 38. minúte striedal. Ďalší zápas odchytal celý a inkasoval v ňom trikrát z 32 striel. V treťom dueli striedal už vo štvrtej minúte po dvoch inkasovaných góloch zo štyroch striel. Oba triumfy Spartaka vychytal Nikita Bespalov.

Český reprezentant Dmitrij Jaškin takto rozhodol o výhre aj postupe Dynama:
Daj svetu vedieť o svojom názore. Pridaj prvý komentár k článku.
Reklama
Najnovšie články
Reklama Hokej - Online Hry - Vychutnaj si pocit víťazstva!
Reklama

O SLOVAKKHL.SK
Mladší z hokejových webov z dielne Streftecu vznikol v roku 2010. Ide o spravodajský portál o Kontinentálnej hokejovej lige číslo 1 na Slovensku. Sústredí sa predovšetkým na Slovákov, ale ako jeden z mála webov v republike prináša aj novinky o hráčoch iných národností.

   NAŠA RODINA:
SlovakNHL.sk - Národná hokejová liga, Slováci v NHL, AHL, CHL
SlovakFitness.sk - posilňovanie, zdravý životný štýl
Databáza cvikov - Databáza cvikov pre rozvoj svalových partií

MOBILNÁ VERZIA   |   REKLAMA

Google+   Facebook   Twitter   RSS

© 2010 - 2020 SlovakKHL.sk.

Webdesign and Internet media - Streftec

TOPlist